Прийом громадян депутатом обласної ради

Сьогодні, 19 травня, прийом громадян, мешканців Краснопільського району провів в своїй громадській приймальні депутат Сумської обласної ради по виборчому округу № 10 Олександр Будник. Разом із ним із виборцями зустрічалися заступник голови районної ради Іван Гавенко та депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності Любов Капинус.

Насамперед, до депутата звернулися члени Краснопільської районної організації "Союз Чорнобиль" з проханням посприяти в завершенні легалізації вищеназваного об'єднання громадян, на що представники районної ради надали відповідні роз'яснення, нині цю процедуру в районі здійснює реєстраційна служба Краснопільської селищної ради. Також ліквідатори аварії на ЧАЕС вкрай стурбовані незадовільним станом фінансування лікування громадян цієї категорії, зокрема в закладах охорони здоров'я обласного центру, низьким рівнем допомоги на поховання та висловили прохання про надання будь-якої можливої матеріальної допомоги на лікування двох тяжко хворих земляків-учасників ліквідації аварії.

Мешканка райцентру Лідія Щеглова просила допомоги у вирішенні питання водозабезпечення її приватного помешкання. Директор Краснопільської ДЮСШ Володимир Мигаль сподівається на сприяння обласного депутата в придбанні вуличних спортивних тренажерів, а Самотоївський сільський голова Іван Перерва - комплекту штор і занавісу для відремонтованого будинку культури. Депутат районної ради, начальник Краснопільської ЖЕД Григорій Маслюк просив підтримки стосовно включення до проекту обласної програми охорони навколишнього природного середовища придбання вкрай необхідного сміттєвоза, наявність в районі якого дозволить вирішувати актуальне і проблемне питання поводження з твердими побутовими відходами.

Всі підняті під час прийому громадян питання взято на контроль, окремі з них потребують додаткового вивчення і часу та всі відвідувачі обов'язково отримають вичерпні відповіді чи роз'яснення.

 

Прийом громадян депутатом обласної ради


Прийом громадян депутатом обласної ради


Прийом громадян депутатом обласної ради


Прийом громадян депутатом обласної ради


Прийом громадян депутатом обласної ради

 

 


Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання