Привітали медичних працівників зі святом

У прекрасну літню пору, у третю неділю червня відзначають своє професійне свято представники найгуманнішої професії – працівники охорони здоров’я.

Голови районної ради та райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов напередодні свята медиків побували на їх урочистому зібранні. Віталій Олексійович тепло і сердечно привітав медиків з їх професійним святом, побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди у родинах, наснаги у праці на терені охорони здоров’я і зціленні хворих.

Керівники району зазначили, що органи місцевого самоврядування та виконавчої влади налаштовані на тісну співпрацю по зміцненню матеріально-технічного забезпечення медичних закладів, поліпшення умов праці медиків та лікування хворих. Зупинились на конкретних позитивних досягненнях у цій справі. Очільники району виконали приємну місію – вручили грамоти і подяки районної ради і райдержадміністрації кращим працівникам охорони здоров’я.

- Ми і надалі будемо дбати про розвиток і оснащення лікувальних закладів новим медичним обладнанням, виконуючи заплановані заходи у рамках оголошеного року охорони здоров’я на Краснопільщині. Особливу увагу приділятимемо сільським лікувальним закладам їх реконструкції і оснащенню обладнанням, - резюмували Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

 

Привітали медичних працівників зі святом


Привітали медичних працівників зі святом


Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання