Пріоритет - благоустрій населених пунктів

Єдине питання виконання заходів з благоустрою селища Краснопілля і населених пунктів району виносилось на апаратну нараду, яка відбулася 30 червня 2016 року.

Провели дане засідання голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

Питання благоустрою є одним із пріоритетних у роботі районної влади, адже зовнішній вигляд Краснопілля, сіл і селищ є візитною карткою району.

Завжди приємно споглядати покошені газони, прибрану від сміття територію, висаджені квітами клумби, одним словом – все що радує око пересічного жителя чи гостя селища.

- Нажаль цього не розуміє керівництво Краснопільської селищної ради, керівники деяких підприємств, установ, організацій райцентру. Нашу роботу, перш за все, люди оцінюють за візуальними критеріями, як ми будуємо нові об’єкти, прибираємо територію, приводимо її в належний естетичний вигляд, - наголосив Юрій Яремчук.

Юрій Анатолійович критично проаналізував стан роботи по благоустрою селища, з демонстрацією відповідних фотографій, де присутні в залі мали можливість на власні очі пересвідчитися, хто працює, а хто сидить склавши руки. Краєвиди центра селища зображені на слайдах яскраво демонструють нашу недбалість і безвідповідальність до зовнішнього вигляду, байдужість до питань його благоустрою і наведення належного порядку на вулицях та закріплених територіях. Це стосується насамперед території райспоживспілки, аптеки №37, торгівельних точок «Фортуна», «Талісман», багатоповерхівок по вул. Сумська, Перемоги, Мезенівська. Справді, тут хоч гербарій збирай. Є різні рослини у зріст людини, від конюшини до будяків і амброзії. І все це сприймається керівниками цих підприємств, установ і організацій, приватними підприємцями, мешканцями багатоповерхівок, як звична, нормальна картина.

Перш за все керівник району зажадав від керівництва селищної ради налагодити тісний контакт з підприємцями, керівниками установ, організацій селища щодо належної роботи по благоустрою та прибиранню закріпленої території, встановив конкретні строки з проведення робіт із залученням до них трудових колективів райцентру.

Присутні в залі висловили побажання через засоби масової інформації доносити до мешканців інформацію виховного, превентивного характеру, спонукання шанобливого ставлення до навколишнього середовища. А при необхідності публікувати інформацію про нерадивих мешканців, котрі знехтували цим святим обов’язком – турботою про благоустрій, належний санітарний стан свого рідного села чи селища.

Наводити порядок потрібно починати з себе, біля свого помешкання, місця роботи і загальний результат стане очевидним, - наголосив голова районної ради Віталій савоненко.

 

Пріоритет - благоустрій населених пунктів


Пріоритет - благоустрій населених пунктів


Пріоритет - благоустрій населених пунктів

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання