Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

5 липня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення під час якого було розглянуто сім питань, що входять до компетенції даної комісії і, відповідно до регламенту роботи районної ради, потребують попереднього розгляду.

Зокрема, головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євгеній Івахненко проінформував присутніх про необхідність прийняття районних цільових програм щодо реалізації державної політики у сфері наркотиків на 2016 рік та протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2016 – 2018 роки.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов запропонував внести зміни до програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки в частині виділення додаткових коштів на розвиток аматорського
футболу в районі. Також відділом освіти, молоді та спорту розроблено і запропоновано на розгляд комісії пропозиції щодо оптимізації мережі закладів освіти Краснопільського району та створення освітніх округів з опорними навчальними закладами та філіями.

Про хід виконання виконання районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Оксана Придатко.

Члени комісії схвалили проект рішення про внесення змін до статуту Миропільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Краснопільської районної ради Сумської області.

 

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, де як і в попередній комісії також було розглянуто сім питань.

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Чехунова довела до відома присутніх звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за І піврічя 2016 року.

Голова постійної комісії Любов Капинус озвучила звернення з фінансових питань, що надійшли до районної ради і належать до компетенції комісії, всі вони були враховані в проекті рішення районної ради про внесення змін до бюджету району поточного року.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Геннадій Расторгуєв проінформував депутатів про необхідність внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2016 рік, що стосуються виділення коштів з районного бюджету на завершення капітального ремонту мостового переходу на автодорозі Т-19-01 Суми-Миропілля-Краснопілля, а також фінансування придбання придбання і встановлення тренажерного майданчику на центральному стадіоні «Колос» в смт Краснопілля.

Члени комісії схвалили проект положення про цільовий фонд районної ради в складі спеціального фонду районного бюджету в новій редакції та виділення коштів з нього на придбання погруддя Т.Г. Шевченка.

Кандидатури заступника голови районної ради Івана Гавенка та депутата районної ради Ірини Сухіх одностайно підтримані для затвердження до складу Редакційної ради комунального підприємства "Редакція районного радіомовлення "Вісті Краснопільщини" Краснопільської районної ради.

Члени комісії погодили до внесення на розгляд сесії проекту рішення про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту на списання з балансу Великобобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів будівлі котельні.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук.

 

 

Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

 


Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

 


Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

 


Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

 


Постійні комісії працювали злагоджено і конструктивно

 

 


Календар

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання