Чергова сесія районної ради була конструктивною

Сьогодні, 8 липня відбулась восьма сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Савоненко. В роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів із 34, а також голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було внесено 17 питань. Депутати затвердили районну цільову програму щодо реалізації державної політики у сфері наркотиків на 2016 рік та районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2016 – 2018 роки, внесли доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2016 рік, зміни до бюджету Краснопільського району на 2016 рік, а також зміни до програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки.

Окрім того районні обранці затвердили Положення про цільовий фонд районної ради в складі спеціального фонду районного бюджету в новій редакції та виділили кошти з цього фонду Краснопільській селищній раді для придбання та встановлення погруддя Т.Г. Шевченка.

Найбільшу кількість дискусій викликало питання про оптимізацію мережі закладів освіти Краснопільського району. Враховуючи загальнодержавну тенденцію, недостатній рівень фінансування галузі, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації було запропоновано реорганізувати навчально-виховні заклади шляхом зниження ступеня навчання з 01 вересня 2016 року:

- Бранцівський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області у Бранцівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Краснопільської районної ради Сумської області.

- Запсільський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області у Запсільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Краснопільської районної ради Сумської області.

- Порозчанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області у Порозчанську загальноосвітню школу І ступеня Краснопільської районної ради Сумської області.

Проте ряд депутатів висловили категоричне заперечення проти такого шляху оптимізації, висловили свої думки і голови районної ради і райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук. Як наслідок, проект рішення не знайшов потрібної підтримки, натомість було прийняте рішення яким районна рада рекомендує виконавчим комітетам Бранцівської, Запсільської та Славгородської сільських рад передбачити кошти у відповідних сільських бюджетах на участь у співфінансуванні Бранцівського та Запсільського навчально-виховних комплексів, Порозчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

В ході пленарного засідання депутати утворили Краснопільський, Миропільський, Славгородський та Угроїдський освітні округи, заслухали інформацію про хід виконання районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, погодили проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Миропілля Миропільської сільської ради Краснопільського району Сумської області, затвердили список присяжних Краснопільського районного суду Сумської області та кандидатури до складу Редакційної ради комунального підприємства Краснопільської районної ради "Редакція районного радіомовлення "Вісті Краснопільщини". Обговорили та прийняли рішення з ряду майнових питань.

На звершення очільник районної ради Віталій Савоненко за професіоналізм, проявлену ініціативність і застосування інноваційних підходів у наданні безоплатної правової допомоги мешканцям територіальних громад району та з нагоди першої річниці Сумського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги нагородив грамотою райдержадміністрації та районної ради заступника начальника відділу попередньої роботи з клієнтами цього центру Мигаля Олега Валерійовича.

 

Чергова сесія районної ради була конструктивною


Чергова сесія районної ради була конструктивною


Чергова сесія районної ради була конструктивною


Чергова сесія районної ради була конструктивною


Чергова сесія районної ради була конструктивною

 

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання