Благоустрій - спільна справа

Відбулася чергова апаратна нарада, яку провели голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко. На розгляд було винесено два питання.

Про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівниками підприємств, установ, організацій Краснопільського району проінформував т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Ігор Данильчик. Він зазначив, що станом на 1 липня 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати по Краснопільському району має одне підприємство «Наумівський спиртовий завод» у сумі 641 тис. грн. Заборгованість по філії «Краснопільський райавтодор» погашена повністю.

По другому питанню про стан виконавської дисципліни та про стан роботи із зверненнями громадян у відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації відзвітував начальник відділу Іван Матлахов. Так, протягом першого півріччя цього року до відділу освіти, молоді та спорту надійшло 12 звернень, з них 2 письмових, 10 – усних. Протягом звітного періоду випадків безпідставної відмови, проявів упередженості та формалізму у задоволенні законних вимог заявників не виявлено.

На завершення апаратної наради керівники району зупинились на актуальних питаннях життєдіяльності району. Серед них, благоустрій і наведення належного порядку у населених пунктах Краснопільщини, насамперед у районному центрі, який без перебільшення є візитівкою нашого краю. У контексті цього прозвучала гостра критика окремих керівників підприємств, установ та організацій Краснопілля. Зокрема, через бездіяльнісь керівників ТПТНЗ «Краснопільське ПТУ» занедбане святе місце – пам’ятний знак «Багнет» на честь історичної події - Курської битви. Чималу порцію критики отримали керівники та представники Краснопільської аптеки № 37, філії «Краснопільський РЕМ», Краснопільської райлікарні, відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА, Краснопільської селищної ради. Тут безперечно дещо зробили по викошуванню бур’янів, прибиранню сміття. Та нажаль на цьому зупинилися, не довівши справу до кінця. А між тим бур’яни не дрімають, продовжують рости і в деяких місцях досягли людині по коліна.

Значну увагу голова райдержадміністрації приділив недостатній активності Краснопільської селищної ради по виконанню робіт з благоустрою селища, наведенню порядку на закріплених територіях, насамперед приватних підприємців, безробітних занятих на громадських роботах, депутатського корпусу, всіх жителів Краснопілля. Ось і виходить, що благоустроєм займаємося вже майже місяць, а віз і нині там. Бо це пасивна робота, а якщо точніше її імітація окремими керівниками трудових підрозділів. Тому й бачимо такий контраст, на одних територіях чисто і охайно, на інших – бур’яни в ріст людини. Як зазначив оцільник району, потрібно залучити всі наявні мотокоси у підприємствах, установах організаціях і якнайшвидше довести справу до кінця. В першу чергу потрібно навести порядок на території колишньої сільгосптехніки, де картина жахлива. Потребують пильної уваги у планах наведення порядку вулиці Сумська, Вокзальна, Мезенівська, Перемоги, Слави.

- Наведення належного порядку в селищі має стати свідомим переконанням кожного керівника, члена трудового колективу, всіх жителів Краснопільської громади, - наголосив Юрій Яремчук. – Відповідальність за це зростає у двічі, адже ми стоємо напередодні важливих дат і подій – святкування визволення селища та його заснування, свята Краснопільського району, 25-ї річниці незалежності України. Від цих свят має бути світло, радісно, приємно і красиво не лише в серці і на душі кожного з нас, а й на кожній вулиці, біля кожної садиби нашого рідного Краснопілля.

Також на нараді обговорено питання об’єднання територіальних громад, ремонту доріг, підготовки освітніх закладів до нового навчального року, участі у проектах регіонального фонду розвитку та Кабінету Міністрів, залучення інвестицій для вирішення нагальних проблем розвитку сільських територій Краснопільщини.


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання