Краснопільці надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад!

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» 12 липня 2016 року у малому залі районного Палацу культури у формі громадських слухань відбулися громадські обговорення ініціативи селищного голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Організатором заходу виступив виконавчий комітет Краснопільської селищної ради.

Учасниками громадських слухань були депутати районної та селищної рад, члени виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі Краснопільської селищної ради.

Регіональний консультант з питань комунікацій у Сумській області з обласного офісу реформ Агаджанов-Гонсалес Карен Хесусович, проінформував про переваги, перспективи та проблемні питання, перспективи, фінансові та ресурсні сторони, інші питання, а також відповів на запитання присутніх.

Краснопільський селищний голова Іван Хомічов зазначив, що дано старт процесу об'єднання, існують проблемні питання у чинному законодавстві, проте цей шлях ми маємо пройти. Голова районної ради Віталій Савоненко підкреслив, що цей процес є невідворотнім, переваги очевидні, а районна рада готова всіляко цьому сприяти. Голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук додав, що об’єднавшись ми отримаємо додаткові кошти, можливості і поштовх до розвитку.

Присутніми було схвалено проект рішення селищної ради «Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад», що буде внесено на розгляд чергової сесії селищної ради.

 

Краснопільці надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад!


Краснопільці надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад!


Краснопільці надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад!Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання