Краснопільське відділення поліції інформує

НЕ ПРОДАВАЙТЕ ТЮТЮН І АЛКОГОЛЬ ДІТЯМ!

Проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей із кожним роком постає все гостріше.

У лютому 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв». Документом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, якою передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, котрі не досягли 18 років.

Інформуємо: за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усе виразніше проявляється омолодження злочинності: дедалі зростає частка правопорушників, які не досягли 16 років. Аналіз причин зростання юнацької злочинності свідчить, що перше місце в ній належить молодим людям, які вживають наркотики і алкоголь.

Поліція звертається до продавців та підприємців, які займаються продажем алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюну, а також до дорослих і батьків із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати, не купувати та не пропонувати дітям пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити і вашій дитині…

 

На території Краснопільського району проводиться спеціальна інформаційно-роз’яснювальна кампанія поліції «Чужий в селі».

Метою якої є навчити жителів сіл та селищ алгоритму дій у разі появи у населених пунктах підозрілих осіб для попередження скоєння ними правопорушень.

Суть схеми «Чужий в селі» полягає в тому, що місцеві жителі, які зазвичай добре знають один одного, з легкістю можуть помітити появу у населеному пункті підозрілих незнайомців чи автотранспорту. У такому разі люди мають зателефонувати своєму сільському голові або дільничному інспектору поліції, а ті вже повідомлять до відділення поліції і буде проведена перевірка. Такі заходи допоможуть і запобігти злочинам і, у разі їх вчинення, швидко встановити осіб, які можуть бути причетними до їх скоєння. Правоохоронці радять звертати особливу увагу на осіб ромської національності та осіб, які пропонують різноманітні підозрілі товари та послуги (обмін валюти, скупка орденів та медалів, тощо).

«Шановні громадяни, пам’ятайте! Не залишайте двері помешкань незамкненими, навіть якщо ви знаходитеся неподалік. Не впускайте до будинку сторонніх осіб, незалежно від того, ким вони назвалися. Якщо на вашій вулиці, у під’їзді вашого будинку з’явилися незнайомці, — запам’ятайте або запишіть їх прикмети, марку автомобіля, на якому вони приїхали, а також його колір, номерний знак та повідомте про це міліцію або сільського голову.» - застерігає т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції Костянтин Заіка.

 

Інспектор Краснопільського ВП

Т. Пахомова


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання