Увагу сільським медичним закладам

У заходах по реалізації завдань року охорони здоров'я на Краснопільщині важливе місце відводиться розвитку, зміцненню матеріально-технічної бази сільських лікувальних закладів.

2 серпня в ході робочої поїздки до Миропільської територіальної громади голови районної ради і райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук побували в Миропільській сільській лікувальній амбулаторії, де поспілкувалися з медпрацівниками. Відвідали цей лікувальний заклад керівники району не з порожніми руками, вони зробили конкретний вклад у зміцнення матеріально-технічної бази амбулаторії, вручивши вкрай потрібне медичне обладнання – фотометр “МБА – 540”. З його допомогою працівники лабораторії СЛА відтепер робитимуть різні аналізи, зокрема біохімічний на цукровий діабет тощо. А відтак, жителям Миропільської сільської ради відпаде необхідність їздити до районної чи обласної лікарень, витрачаючи час та кошти.

Також керівники району відвідали Великорибицький фельдшерсько-акушерський пункт, де вручили його завідуючій Тетяні Колієнко сухожарову шафу. Все вручене цього дня медичне обладнання придбане головою райдержадміністрації, депутатом Сумської обласної ради Юрієм Яремчуком за кошти виділені обласною радою на здійснення ним депутатських повноважень.

 

Увагу сільським медичним закладам


Увагу сільським медичним закладам


Увагу сільським медичним закладам


 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання