Миропільська об’єднана громада на шляху створення

Хоч із суттєвим запізненням помітно активізувалася на Краснопільщині робота по створенню об’єднаних територіальних громад. Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Миропільського сільського голови від 7 липня 2016 року № 6 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» 2 серпня у залі засідань Миропільської сільської ради відбулося громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. На нього були запрошені депутати районної та сільських рад, члени виконавчого комітету Миропільської сільської ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форм власності, жителі Миропільської сільської ради, голови районної ради і райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

Юрій Анатолійович на прохання учасників зібрання розповів про фінансові переваги об’єднаної громади, назвав ресурсну базу, форми державної підтримки, а також роз’яснив повноваження об’єднаної територіальної громади. Зокрема зазначив, що на 2016 рік Урядом заплановано направити безпосередньо на розвиток областей на підтримку об’єднаних громад 6,9 мрд. гривень. Зокрема 1 млд. гривень було направлено в якості субвенцій на формування інфраструктури об’єднаних громад. Окрім потужної державної підтримки нові громади мають можливість залучити кошти, отримати консультації чи юридичну допомогу від більше, ніж 200 міжнародних проектів, що діють на території України (зокрема від проектів DESPRO, ПРООН, Пульс тощо). Першою на Сумщині переконалася у перевагах децентралізації Березівська громада Глухівського району, якій окрім коштів, отриманих за рахунок перерозподілу фінансових ресурсів, вдалося залучити кошти міжнародних донорів та Державного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку, інфраструктурної субвенції та інших в загальному розмірі 28,7 млн. грн. на додачу до власного бюджету.

Перед присутніми також виступили Запсільський сільський голова Павло Влезько, Малорибицький сільський голова Ольга кочура, Сіннівський сільський голова Олександр Гуков.

Активну участь у громадському обговоренні також взяли заступник директора ТОВ «Псьол» Микола Бірченко, жителі с. Миропілля Сергій Малік, Інна Кудряшова, депутат Малорибицької сільської ради Олександр Ілляшенко, житель с. Мала Рибиця Віталій Жук.

У результаті громадських обговорень його учасники прийшли до єдиної спільної думки – об’єднатися в одну громаду з центром у с. Миропілля.

 

 

Миропільська об’єднана громада на шляху створення

 


Миропільська об’єднана громада на шляху створення

 


Миропільська об’єднана громада на шляху створення

 


Миропільська об’єднана громада на шляху створення
Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання