Шановні краснопільчани!

Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

День Конституції України – це свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення та майбутнє.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною датою в історії нашого народу. Саме тоді парламент схвалив Основний Закон України, закріпивши прагнення українців жити в незалежній демократичній, соціальній і правовій державі, де життя людини, її здоров'я, честь і гідність, недоторканість та безпека стали найголовнішим та найціннішим пріоритетом.

Конституція визначає основи суспільного і державного устрою країни, напрями розвитку суспільства і держави, основи організації та діяльності органів місцевого самоврядування, а також державних органів, встановлює конституційні гарантії здійснення прав та свобод людини і громадянина, спрямовує розвиток державної та самоврядної форм народовладдя.

Прийняття Конституції сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Розпочався новий етап розвитку демократії в нашій країні.

Сьогодні, нажаль, ми повинні пам’ятати, що загроза втрати нашої державності досі є реальною, що, всі свої права, свободи і свою державу, маємо берегти і відстоювати.

У цей урочистий день бажаю добра й миру, міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту й затишку у ваших родинах, високих досягнень і нових звершень, стійкості та витримки, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб українці в Україні почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

 

Голова районної ради    В.О. Савоненко


Шановні жителі Краснопільського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем молоді!

Нажаль, сьогодні, з огляду на ситуацію, що склалася в Україні та світі через поширення коронавірусу, це свято не можливо відзначити в повному масштабі, як веліла б цього молода душа, але я вірю, що це тимчасове випробування, яке ми з гідністю подолаємо.

День молоді - це свято юності та краси, творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, сьогодні визначають шляхи розвитку України – від Революції гідності, захисту Батьківщини до утвердження європейських цінностей і норм життя. Молодість — найпрекрасніший час в житті кожного. Це час становлення особистості, коли закладається життєвий фундамент, відкриттів і реалізацій найсміливіших починань. Це віра в майбутнє, це сила, відвага і відчайдушність!

Це величезний потенціал, який може багато чого змінити, і потрібно допомагати молодим людям реалізувати його і направити на користь всьому суспільству. Відрадно, що молодь Краснопільщини займає дуже активну громадську позицію, вона ставить високі цілі і йде до цього. А головне, наша молодь приймає активну участь у розвитку Краснопільщини та держави в цілому.

Побажаємо сучасній молоді знайти себе. Щоб сенсом життя було не просто комфортно влаштуватися, а щоб молоді люди ставили для себе конкретні цілі і домагалися їх! Нехай їхнє життя буде яскравою, веселою, повною подій і пригод. Але нехай все ж не забувають, що з їхніх доль пишеться історія рідного краю, і від них в майбутньому залежить його розвиток! Бажаю вам невичерпної енергії, удачі на життєвому шляху, великої любові і міцного здоров'я! Будьте щасливі!

 

З повагою, голова районної ради       Віталій Савоненко


Шановні колеги, державні службовці та ветерани державної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державна служба – це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Основними завданнями державного службовця є сприяння незмінності конституційного ладу, захист прав і свобод людини і громадянина, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання. Кожен на своєму місці є єднальною ланкою між владою і народом.

З особливим теплом я сьогодні згадую сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Зичу всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

    Голова районної ради                          В.О. Савоненко


 Шановні медичні працівники Краснопільського району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем медичного працівника!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Незважаючи на всі труднощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров’я, престиж медичного працівника все одно залишається дуже високим. У наш час чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я жителів району неможливо.

Зі словами щирої вдячності звертаюсь сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

Ваші високі моральні та професійні якості завжди слугували й слугуватимуть прикладом вірності громадянському обов’язку. Бажаємо Вам сил і завзяття, творчої наснаги у Вашій важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Міцного здоров’я, здійснення мрій, процвітання, добробуту Вам і Вашим родинам.

 

      Голова районної ради                          Віталій Савоненко


Дорогі юні друзі!

У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей! Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим. Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.

Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров'я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

 

З повагою ,   голова районної ради    В.О. Савоненко


1 2 3 4
Попередня     Наступна

Календар

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання