Вітання голови районної ради Віталія Савоненка з Днем молоді

Шановні жителі Краснопільського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем молоді!

Нажаль, сьогодні, з огляду на ситуацію, що склалася в Україні та світі через поширення коронавірусу, це свято не можливо відзначити в повному масштабі, як веліла б цього молода душа, але я вірю, що це тимчасове випробування, яке ми з гідністю подолаємо.

День молоді - це свято юності та краси, творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, сьогодні визначають шляхи розвитку України – від Революції гідності, захисту Батьківщини до утвердження європейських цінностей і норм життя. Молодість — найпрекрасніший час в житті кожного. Це час становлення особистості, коли закладається життєвий фундамент, відкриттів і реалізацій найсміливіших починань. Це віра в майбутнє, це сила, відвага і відчайдушність!

Це величезний потенціал, який може багато чого змінити, і потрібно допомагати молодим людям реалізувати його і направити на користь всьому суспільству. Відрадно, що молодь Краснопільщини займає дуже активну громадську позицію, вона ставить високі цілі і йде до цього. А головне, наша молодь приймає активну участь у розвитку Краснопільщини та держави в цілому.

Побажаємо сучасній молоді знайти себе. Щоб сенсом життя було не просто комфортно влаштуватися, а щоб молоді люди ставили для себе конкретні цілі і домагалися їх! Нехай їхнє життя буде яскравою, веселою, повною подій і пригод. Але нехай все ж не забувають, що з їхніх доль пишеться історія рідного краю, і від них в майбутньому залежить його розвиток! Бажаю вам невичерпної енергії, удачі на життєвому шляху, великої любові і міцного здоров'я! Будьте щасливі!

 

 

З повагою, голова районної ради                Віталій Савоненко


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання