Привітання голови районної ради з Днем Конституції України

 

Шановні краснопільчани!

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашого народу як один з найважливіших кроків та шляху досягнення рівня правової європейської країни. Цей день — один з найвизначніших державних свят, що символізує національне єднання, незалежність та демократію. Основний Закон покликаний захищати права людини, її життя і здоров'я, честь та гідність, гарантувати безпеку й недоторканість.

Конституція не лише забезпечує державний суверенітет України, а й належні умови для самореалізації кожного громадянина. Відтак сьогодні ми маємо право та можливість зробити нашу країну саме такою, у якій хотілося б жити нашим дітям.

Демократичне суспільство неможливо розвивати без дотримання конституційних прав, які визначають рівень розвитку держави та формують вектор її подальшого руху.

Тож, бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

Нехай це свято подарує Вам наснагу до нових звершень задля процвітання незалежної держави. Нехай мир та спокій стануть запорукою розвитку нашої країни, достатку кожної родини. Зі святом вас, дорогі земляки!

 

Голова районної ради,  Віталій Савоненко


Календар

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання