Вітання голови районної ради Віталія Савоненка з Днем медичного працівника.

Шановні медичні працівники Краснопільського району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем медичного працівника!

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Незважаючи на всі труднощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров’я, престиж медичного працівника все одно залишається дуже високим. У наш час чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я жителів району неможливо.

Зі словами щирої вдячності звертаюсь сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

Ваші високі моральні та професійні якості завжди слугували й слугуватимуть прикладом вірності громадянському обов’язку. Бажаємо Вам сил і завзяття, творчої наснаги у Вашій важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Міцного здоров’я, здійснення мрій, процвітання, добробуту Вам і Вашим родинам.

  

Голова районної ради,  Віталій Савоненко


Календар

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання