ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ У М. СУМАХ ПОВІДОМЛЯЄ

Віртуальний заробіток. А майбутня пенсія теж буде віртуальною?

З появою сучасних інтернет-технологій досить зручно стало працювати дистанційно, не виходячи з дому. Ринок фріланс-послуг останнім часом стрімко розвивається в Україні, залучаючи більш нових учасників як з боку виконавців, які пропонують свої послуги, так і з боку приватних осіб і організацій, готових до співпраці на віддаленні. Найбільшою популярністю користуються фріланс-журналісти, web-дизайнери, програмісти, особи, які надають консультаційні послуги.

Залежно від конкретних обставин, гонорар лише за один виконаний проєкт фріланс-послуг може сягати від 500 до 2000 грн. Зароблені ж кошти зазначена категорія громадян отримує на електронні гаманці або на банківські рахунки.

Відомо, що frilanser більшості випадків працює із замовником без укладання офіційного договору. Прикро, що навіть солідні фірми часом воліють знайти саме frilanserа, який виконає роботу швидше, якісніше, дешевше і без зайвої паперової тяганини.

На жаль, при досить великих сумах отриманих доходів, мало хто з із зазначеної категорії ІТ платить податки.

При цьому, фахівці управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області абсолютно переконані, що фінансові відносини з державою повинні бути узаконені. І податки державі мають сплачувати ти всі своєчасно у повному обсязі.

А чи виникало питання у молодого амбіційного ІТ-шника, що пенсійний рік рано чи пізно, обов’язково настане. А що потім?

Переваги офіційного оформлення очевидні: нараховується стаж роботи, гарантується пенсійне забезпечення, в банку охочіше видають кредити, врешті-решт, задля отримання візи для виїзду закордон не потрібно шукати обхідних шляхів.

Шановні працівники віртуальної сфери, потурбуйтеся про власне майбутнє вже сьогодні.

Управління у м. Сумах розраховує на порядність сумчан, які отримують віртуальний заробіток та запрошує легалізувати свій дохід шляхом офіційного оформлення, його декларування та сплатою відповідних податків.

Відтепер це можна зробити у звичному для вас режимі он-лайн. Щоб надіслати декларацію через Інтернет, достатньо лише отримати електронний ключ у Центрі обслуговування платників, що знаходиться в управлінні у м. Сумах за адресою: м. Суми площа Покровська, 2. А далі, як говориться, справа техніки.


Календар

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання