У зв’язку із запровадженням карантину та часткової зупинки підприємств зменшилось надходження ЄСВ для фінансових потреб Фонду. Це призвело до того, що станом на 30.06.2020 у Фонді була заборгованість 15 робочих днів.

Завдяки прийнятому рішенню Кабінету Міністрів України, Фонду була виділена фінансова допомога яка склала для Сумської області 23,4 млн. грн. Це дало змогу знизити соціальну напругу в суспільстві та можливість профінансувати лікарняні по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах, допомогу через ізоляцію від COVID-19 і допомогу на поховання по 09 липня 2020 року включно станом на 13.07.2020.

На сьогодні Фонд працює в штатному режимі, застраховані особи та потерпілі від нещасних випадків та професійних захворювань отримують виплати та гарантії від Фонду в повному обсязі та своєчасно.

 

Сумське відділення управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України у Сумській області


Що таке система НАССР та навіщо вона потрібна?

Одним із надійних засобів захисту споживачів харчових продуктів є система НАССР (англ. HACCP — Hazard Analysis and Critical Control Points) — яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Вона гарантує безпечність продукції на повному шляху харчового ланцюжка та надає змогу виявити усі критичні точки, які можуть вплинути на безпечність кінцевого продукту, усунути шкідливі фактори та контролювати повний процес виробництва.

Вже 20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх підприємствах. Це стосується й малих потужностей, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами.

Виконання цих вимог є обов’язковим через прийнятий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» №771/97-ВР,


Краснопільський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області у тісній співпраці зі стягувачем Б. батько, який утримує двох неповнолітніх дітей, шукають шляхи примусового стягнення аліментів з боржниці Б., яка ухиляється від сплати аліментів на їх утримання. На даний час прийняті спільні міри дали позитивний результат.   


Традиції українського народу свідчать про те, що в переважній більшості випадків наречена обирає прізвище нареченого. Адже, наявність одного прізвища дає можливість спільно його використовувати. Спільне прізвище подружжя поширюється також на їхніх спільних дітей.

Одночасно, законодавець надає можливість нареченим і надалі іменуватись дошлюбними прізвищами.

При цьому наречений, наречена мають право приєднати до свого прізвища прізвище нареченої, нареченого. Якщо вони обоє бажають мати подвійне прізвище, за їхньою згодою визначається з якого прізвища воно буде починатися. Складання більше двох прізвищ не допускається.

Тому, якщо на момент реєстрації шлюбу прізвище нареченого, нареченої вже є подвійним, вона чи він мають замінити одну із частин свого прізвища на прізвище другого.


Календар

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання